HakkımızdaYılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi deneyimi ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Servis hizmetlerimizde kapsamlı ekipmanlarımız ve eğitimli teknik servis ekiplerimiz daima hizmetinizde olup güleryüz ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Arıza bakım ve onarımı yapılan cihazlarınıza ayrıca 1 yıllık sigorta yaptırabilir, cihazınızı yanma, kırılma, ıslanma, gibi kötü koşullarda güvenle ve zahmetsiz olarak servise gönderebilirsiniz. Servis kalitesinin artık kapınızda olduğunu unutmayınız. 7/24 gezici servis ekiplerimiz ve kayıt bıraktığınız saat itibari ile 12 saat içerisinde servis hizmeti sağlayabilen bir kurumsal ağ olarak hizmet vermekteyiz. Servis olarak kalite, güven ve tecrübe bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Sadece iletişime geçmeniz yeterlidir.


Seneleri Aşan Deneyim


Artık siz değerli kullanıcılarımızın cebini de düşünerek ödeme seçeneklerimizi genişlettik. Servisimizde kredi kartı ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Transpalet Tamir Servisi 0530 389 98 37 numaralı çağrı merkezimizi arayınız.

Devamlı gelişmekte olan teknolojiyle beraber kullandığımız ekipmanlarımızı da geliştirmekteyiz. Öyle ki artık atölyemize gelen cihazlarınızı en fazla 4 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. Çalışma saatlerimiz 09:00 – 18:00 olup bu saatler dışında ise çağrılarınızı karşılamak için ayrıca nöbetçi ekiplerimiz bulunmaktadır. Haftanın 7 Günü 24 saat ulaşabileceğiniz bir kurumsal hat 0530 389 98 37 ve aynı şekilde 24 saat yazabileceğiniz bir iletişim formumuz bulunmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımıza servis kalitesini sunmaktan mutluluk duymaktayız.


Geri Dönüşümde Hurdalarınız Bizimle Değer Kazanır…

Hizmet verdiğimiz bazı Transpalet Markaları:


Uzman Kadro

Yaptığı işi bilen, müşterilerimizin ihtiyacına uygun çözümler sunan ekibimiz transpalet tamiri alanında tam donanımlıdır.


Üstün Tecrübe

Transpalet tamirinde yılların birikiminden yararlanarak müşterilerimiz için en doğru çözümü sunmaya odaklıyız.


Her Zaman Müşteri Memnuniyetimizle

Sadece transpalet tamiri ile değil, müşteriyi neler yapıldığıyla ilgii bilgilendirmede ve yapılan iş sonrası destek ile tam memnuniyet!

NETLİFT, BİGLİFT, ATLAS, ASİMATO, MAX-EXTRA, COSSO, FEDERAL POWER, LİNDE, GALİLEE
Transpalet Tamirinde

PROFESYONEL HİZMET


Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli amacı olarak kendine hedef edinip, sektörünün ihtiyaçlarına ekonomik ve pratik çözümler sunmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu doğrultuda müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Hemen Arayın: 0530 389 98 37