Neler Yapıyoruz?Transpaletiniz arızalandığında mutlaka arayın


Hemen Arayın: 0530 389 98 37


Transpalet Tüm Marka, Modeller İçin Transpalet Tamir ve Bakım Servisi Hizmeti Vermekteyiz.


Uygun Maliyetler ile Transpalet Bakımı, Transpalet Tamiri, Transpalet Servis Hizmeti Veriyoruz.


Transpalet Profesyonel Hizmet ve Transpalet Yedek Parça İçin Bizi Hemen Arayın.


Netlift Transpalet, Biglift Transpalet, Atlas Transpalet, Asimato Transpalet, Max-Extra Transpalet, Cosso Transpalet, Federal Power Transpalet, Lindle Transpalet, Galilee

Transpalet, Falcon Transpalet ve ismini yazmadığımız diğer tüm transpalet markaları için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel tamir ve periyodik bakım hizmeti veriyoruz.


POMPA TAMİRİ

Transpaletin ana parçası olan pompası ortalama 1.000.000 pompalamadan sonra çalışan kısımlarda deformasyon meydana gelir ve tamir ihtiyacı duyarlar.

TEKER DEĞİŞİMİ

Poliüretan, polyamid ve vulkolan olmak üzere üç farklı seçenekten oluşan transpalet tekerlekleri isteğe bağlı olarak değişimi gerçekleştirilmektedir.

ŞASE DÜZELTME

Herhangi bir darbe yada yanlış kullanım neticesinde meydana gelen yamulmalar ve eğilmeler pres yardımıyla eski haline döndürülür
İNDİRME TERTİBATI

Zincir, somunlu vida ve elcikten oluşan indirme tertibatı bazen komple değişim bazende revizyon ile hazır hale getirilir.

BOYA

Transpaletin tüm arızaları giderildikten ve bakımları yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak boyanarak teslim edilir.

PERİYODİK BAKIM

Transpaletin ömrünü uzatmak ve Çalışma Bakanlığı’nın bakım yönetmeliğine uygun bir şekilde periyodik bakımları 6 ayda bir düzenli olarak yapılmalıdır.